Wypłyń na głębię

Wspólnota Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym

Katolicka Odnowa w Duchu Świętym

Weekend o modlitwie wstawienniczej

Weekend o modlitwie wstawienniczej

Dobre Miasto 16-18 lutego 2024

Wspólnota Wypłyń na Głębię odwiedziła Źródło Jakuba w Dobrym Mieście.
Trzy osoby z naszej Wspólnoty w dniach 16-18/02/2024 pojechały na weekend o modlitwie wstawienniczej do Ośrodka Rekolekcyjnego Źródło Jakuba w Dobrym Mieście. Jest to bardzo prężnie działający ośrodek Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Warmińskiej
Weekend o modlitwie wstawienniczej przeznaczony jest dla osób po rekolekcjach REO, które podejmują posługę modlitwą wstawienniczą, bądź pragnących przygotować się do tej służby, by bardziej świadomie i z większą otwartością podejmować pilną potrzebę posługi taką modlitwą.
Weekend o modlitwie wstawienniczej i nasza obecność tam to owoc rozeznania naszej Diecezjalnej Koordynacji. Modlimy się i pragniemy modlić się za inych, ale potrzebowaliśmy ludzi Kościoła, aby nas o tym pouczyli, poprowadzili i w tym umocnili. Bóg wypełnił to pragnienie hojnie obdarowując nas w potrzebne łaski, dary i charyzmaty oraz w potrzebne doświadcznie. 
Podczas tego weekendu doświadczyliśmy obfitości Łask Bożych, profesjonalnie przygotowanych warsztatów, spotkań ze wspaniałymi ludźmi, przepięknej modlitwy o wylanie Darów Ducha Świętego oraz mogliśmy prowadzić modlitwę wstawienniczą i jej doświadczyć. Doświadczyliśmy Kościoła żywego, charyzmatycznego, uwielbiającego, doświadczyliśmy wspólnoty i jedności, miłości Boga Żywego.
Odnowa w Duchu Świętym z Grudziądza i z całej naszej Diecezji była naprawdę mocną reprezentacją wśród wszystkich obecnych w Dobrym Mieście.
Chwała Panu!
Galeria zdjęć:
wwng.twoje-miasto.pl/galeria/52/256